PATRONAT MEDIALNY

eSpeedway.pl

Osiągnięcia

1994 r.

I m. - Turniej Kadry Juniorów - Krosno.
I m. - Młodzieżowy Drużynowy Mistrz Śląska.
I m. - Drużynowy Puchar Polski.
Laureat Plebiscytu na Najpopularniejszego Juniora woj. Częstochowskiego.

1995 r.

III m. - Międzynarodowy Turniej o Puchar Totalizatora Sportowego
II m. - Półfinał Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski
I m. - Runda I - MIM Śląska
IV m. - Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Gorzów
"Złoty Lew" - dla najlepszego zawodnika krajowego CKM "Włókniarz"
Puchar dla najmłodszego zawodnika w Memoriale B. Idzikowskiego i  M. Czernego
II m. - Srebrny Kask
II m. - Młodzieżowy v-ce Mistrz Polski Par Klubowych
Tytuł "Objawienie Sezonu" - w Plebiscycie "Tygodnika Żużlowego" na Najpopularniejszego Żużlowca Polski.

1996 r.

III m. - Kryterium Asów - Bydgoszcz
I m. - Puchar Prezydenta Częstochowy - IV Dni Częstochowy
II m. - Puchar Prezydenta Miasta Leszna E. Szczuckiego
III m. - Półfinał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski
I m. - 3-cia runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Śląska
III m. - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych
Puchar dla Najlepszego Zawodnika Okręgu Katowickiego w "Memoriale im. J. Ciszewskiego"
I m. - Sportowiec Roku woj. Częstochowskiego
Nagroda Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia
I m. - Drużynowe Mistrzostwa Polski - Złoty medal
I m. - Młodzieżowy Mistrz Śląska
I m. - Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski - Złoty medal
V m. - Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów
VII m. - W Plebiscycie "TŻ", tytuł "Najsympatyczniejszego Zawodnika"

1997 r.

I m. - Memoriał im. Gerarda Stacha - Opole
III m. - "Złoty Kask" - Wrocław
Puchar dla Najlepszego Zawodnika Drużyny "Młodych" - Lublin
II m. - Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski
I m. - Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata - Częstochowa
I m. - Indywidualny Międzynarodowy Turniej 15-lecia K. Basa
Puchar dla Najlepszego Zawodnika Włókniarza - Malma w XXX Memoriale B. Idzikowskiego i M. Czernego
Puchar dla Najprzystojniejszego zawodnika XIV Memoriału im. Jana Ciszewskiego
Specjalne Wyróżnienie Prezydenta Miasta Częstochowy za wybitne osiągnięcia
IV m. - Finał Kontynentalny - Lonigo - awans do GP
I m. - Złoty Drużynowy Tytuł Mistrza Rosji
V m.  - W Plebiscycie "TŻ", tytuł Najsympatyczniejszego Żuzlowca

1998 r.

II m. - Drużynowy Puchar Europy w Drużynie Rosji
I m. - Turniej Škody Meissen
I m. - Opolski Turniej Sponsorów
Puchar Prezesa Zarządu Dyr. Naczelnego - Dzień Hutnika
I m. - Turniej Jazdy na jednym kole - Meissen - Niemcy
II m. - Memoriał R. Nieścieruka - Wrocław
I m. - Złoty Jubileusz Polskiej Ligi Żużlowej - Wrocław
I m. - Międzynarodowy Turniej w Rosji
II m. - Łańcuch Herbowy - Ostrów Wlkp
IV m. - Turniej Gwiazdkowy - Piła
I m. - Drużynowe Mistrzostwo Rosji
Udział w Mistrzostwach Świata GP
IV m. - W Plebiscycie "TŻ", tytuł "Najsympatyczniejszego  Żużlowca" 

1999 r.

I m. - Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego - I m. Turniej jazdy na jednym kole
I m. - Turniej Škody Meissen
I m. - Półfinał IMŚ - Ljubljana
II m. - Złoty Jubileusz IMP
 Nagroda red. Henryka Jezierskiego "Moto" dla Najlepszego Reprezentanta Sportów Motorowych w Plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego"
I m. - Drużynowy Puchar Polski
IV m. - Turniej Gwiazdkowy - Piła
IV m.  - W Plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego" na Najlepszego Sportowca woj. pomorskiego
III m. - Drużynowe Mistrzostwa Polski - GKS Wybrzeże Lotos Gdańsk
VI m. - W Plebiscycie "TŻ" tytuł "Najsympatyczniejszego Żużlowca" 

2000 r.

II m. - Memoriał B. Idzikowskiego i M. Czernego
II m. - Mistrzostwa Polski Par Klubowych
I m. - Finał Eliminacji Krajowych do IMŚ - Warszawa
II m. - Półfinał Kontynentalny IMŚ - Gdańsk
II m. - "Złoty Kask"
II m. - Drużynowe Mistrzostwa Ligii Duńskiej - Herning
IV m. - W Plebiscycie "TŻ" na Najpopularniejszego Żużlowca 

2001 r.

I m. - Finał Eliminacji Krajowych do IMŚ
II m. - Memoriał im. R. Saitgariejewa - Ostrów Wlkp.
II m. - Wielki Turniej Piwowaru Krusowice
I m. - Memoriał im. A. Smoczyka - Leszno
I m. - Ćwierćfinał IMP - Warszawa
I m. - Memoriał R. Nieścieruka - Wrocław
I m. - Finał Kontynentalny IMŚ
II m. - Memoriał im. B. Idzikowskiego i M. Czernego - Częstochowa
II m. - Turniej AMD - Krsko
III m. - "Złoty Kask"
III m. - Indywidualne Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz
I m. - Łańcuch Herbowy - Ostrów Wlkp.
X m. - Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Dolnego Śląska
II m. - Drużynowe Mistrzostwa Polski
I m. - Mistrzostwa Polski Par Klubowych
II m. - Drużynowe Mistrzostwa Świata
IV m. - W Plebiscycie "TŻ" na Najpopularniejszego Żużlowca 

2002 r.

IV m. - Stamir Cup - Turniej Międzynarodowy - Toruń
II m. - Indywidualny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wlkp.
II m. - Memoriał im. R. Nieścieruka
I m. - Turniej 10-lecia Startów S. Ułamka - Leszno
II m. - Drużynowe Mistrzostwa Polski - Leszno
I m. - Turniej Jubileuszowy - X Turniej Gwiazdkowy -Piła
Udział w IMŚ
V m. - Plebiscyt "TŻ" na Najpopularniejszego Żużlowca

2003 r.

XVIII m. - Grand Prix Europy - Chorzów
XIII m. - Półfinał IMP
VI m. - Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa
II m. - I Puchar Piasta - Wrocław
I m. - Indywidualny Turniej - Teterow
II m. - Insurance Company Triglav Cup
IV m. - Golden Sign of Krsko
VIII m. - Półfinał IMŚ
I m. - Drużynowe Mistrzostwa Polski – Częstochowa 

2004 r.

I m. – Turniej Żużlowy o Puchar Prezydenta Ostrowa
II m. – Speedway Gala na Lodzie w Częstochowie
III m. – Drużynowe Mistrzostwa Polski – Włókniarz Częstochowa
I m. – Klubowy Puchar Europy – Włókniarz Częstochowa
Laureat Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Regionu Częstochowskiego 

2005 r.

I m. – Turniej o Łańcuch Herbowy
II m. – finał Bundesligi
II m. – Gala Lodowa Gdańsk
II m. – Gala Lodowa Częstochowa
I m. – Osterpokal Guestrow
II m. – Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego
III m. – Turniej o Puchar Prezydenta Ostrowa
I m. – Turniej 25-lecia Solidarności w Gdańsku
I m. – Turniej Gorących Serc
III m. – Drużynowe Mistrzostwa Polski – Włókniarz Częstochowa 

2006 r.

II m. – Turniej Indywidualny Teterow
II m. – Złoty Kask
III m. – Indywidualne Mistrzostwa Polski w Tarnowie
I m. – Gala Lodowa w Opolu
I m. – Mistrzostwa Europy Par
I m. – Puchar Gorących Serc
IV m. – Zlata Prilba
I m. – Kryterium Asów
III m. – Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego
I m. – Konkurs Jazdy na Jednym Kole – Zielona Góra
II m. – Drużynowe Mistrzostwa Polski – Włókniarz Częstochowa
Laureat konkursu na Najpopularniejszego Sportowca Regionu Częstochowskiego 

2007 r.

II m. – Gala Lodowa Opole
II m. – Indywidualne Mistrzostwa Europy
III m. – Turniej Speedway Superpokal
V m. – Plebiscyt TŻ na najpopularniejszego żużlowca
Nagroda Prezydenta Częstochowy 

2008 r.

III m. – Grand Prix Challenge - Zielona Góra (awans do cyklu GP 2009)
II m. – Indywidualne Mistrzostwa Europy - Lendava (Słowenia)
I m. – Puchar Głuszca - Teterow (Niemcy)
III m. – Turniej Pamięci Łukasza Romanka - Rybnik
III m. – Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Gniezno
II m. – Puchar Prezydenta Krosna
III m. - Turniej o Puchar  Prezydenta Ostrowa
I m. – Puchar Burmistrza Miasta Rawicz
III m. - Mistrzostwa Bundesligi - ST Wolfslake
I m. – Mistrzostwo Elitserien - Lejonen Gislaved

 2009 r.

I m. - Memoriał Alana Hunta - Birmingham (Wielka Brytania)
II m. - Mistrzostwa Czech Par - Pardubice (Czechy)
I m. - Puchar Bałtyku - Stralsund (Niemcy)
I m. - Puchar Schildbuerger - (Niemcy)
II m. - Mistrzostwa Polski Par Klubowych - Leszno
III m. - Grand Prix Polski - Bydgoszcz (Polska)
II m. - Bundesliga - ST Wolfslake (Niemcy)
I m. - Drużynowe Mistrzostwa I Ligi - Unia Tarnów

2010 r.

III m. - Turniej Wielkanocny - Gustrow (Niemcy)
II m. - Puchar Głuszca - Teterow (Niemcy)
II m. - XVI Puchar Burmistrza Rawicza - Rawicz
I m. - Indywidualne Mistrzostwa Europy - Tarnów
III m. - Bundesliga -  ST Wolfslake (Niemcy)
I m. - Plebiscyt Najpopularniejszy Sportowiec Ziemi Tarnowskiej

2011 r.

II m. - Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa - Kraków

2012 r. 

II m. - 24. Memeriał Jana Ciszewskiego - Rybnik.

2013 r.

II m. - 3. Finał Mistrzostw Europy - Gorican (Chorwacja)
X m. - Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Europy
II m. - Turniej „O Koronę Bolesława Chrobrego  - Pierwszego Króla Polski” - Gniezno
I m. - Puchar Prezydenta Miasta Rybnika

 

 




     sponsorzy

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

     współpraca