PATRONAT MEDIALNY

eSpeedway.pl

PGE Ekstraliga

PGE Ekstraliga

Kontuzja i przerwa w startach

W piątek na treningu drużyny Eko-Dir Włókniarza Częstochowa doszło do groźnie wyglądającego wypadku Sebastiana Ułamka z Rafałem Trojanowskim.  Ułamek został odwieziony do szpitala z podejrzeniem złamania ręki. Wychowanek Lwów przeszedł szczegółowe badania, które wykluczyły złamania, ale zawodnik odczuwał silny ból w lewej ręce i udał się na kolejne konsultacje lekarskie.


- Faktycznie złamań nie było, ale przeczuwałem, że coś jest nie tak z moją ręką i udałem się na kolejne konsultacje lekarskie. Okazało się, że w wyniku upadku mam uraz śródręcza, a dokładnie wyrwaną czwartą i piątą kość śródręcza z torebki stawowej
– powiedział Sebastian Ułamek.

Nie wiadomo jeszcze ile potrwa przerwa w startach Ułamka, ale on chce powrócić na tor za trzy tygodnie. – Miałem już podobną kontuzję, ale wtedy były złamane kości śródręcza i po trzech tygodniach wróciłem do treningów. Ten uraz, który teraz mam leczy się do sześciu tygodni, ale ja będę chciał wrócić na tor za trzy tygodnie. Mam nadzieję, że rehabilitacja przebiegnie sprawnie i szybko wyleczę moją rękę – zakończył.

Zamieścił: Patryk Rojek
     sponsorzy

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

     współpraca