PATRONAT MEDIALNY

eSpeedway.pl

PGE Ekstraliga

PGE Ekstraliga

Włókniarz wygrywa ze Spartą

W meczu XIII rundy PGE Ekstraligi, Włókniarza Vitroszlif Częstochowy pokonał na własnym torze drużynę Betard Sparty Wrocław 47:43. Punkt bonusowy przypadł w udziale Spartanom, który wygrali dwumecz w stosunku 93:87. Sebastian pojawił się na torze w ...

więcej »»
Wygrana za trzy w Toruniu

W spotkaniu XII rundy PGE Ekstraligi, Get Well Toruń okazał się słabszy na własnym torze od Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa, przegrywając 41:49. Sebastian pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 5 punktów.


więcej »»
Remis z GKM-em Grudziądz

25 czerwca na stadionie w Częstochowie miejscowy Włókniarz Vitroszlif CrossFit podejmował MrGarden GKM Grudziądz. Trzymające w napięciu od początku do końca spotkanie ostatecznie nie wyłoniło lepszej drużyny. Sebastian Ułamek pojawił się na torze w trzech biegach ...

więcej »»
Włókniarz wygrywa ze Stalą

W zaległym meczu PGE Ekstraligi, drużyna Włókniarza Vitroszlif Crossfit Częstochowa pokonała na własnym torze Cash Broker Stalą Gorzów 46:44. Sebastian Ułamek w tym spotkaniu pojawił się na torze w czterech biegach zdobywając 1 punkt.


więcej »»
Wysoka przegrana w Lesznie

Pewnym zwycięstwem Fogo Unii Leszno nad Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa w stosunku 57:33 zakończył się niedzielny mecz IX rundy PGE Ekstraligi. Sebastian Ułamek wystąpił w tym spotkaniu w pięciu biegach zdobywając 7 punktów.


więcej »»
  Dalej »
     sponsorzy

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

     współpraca