PATRONAT MEDIALNY

eSpeedway.pl

PGE Ekstraliga

PGE Ekstraliga

Remis z GKM-em Grudziądz

25 czerwca na stadionie w Częstochowie miejscowy Włókniarz Vitroszlif CrossFit podejmował MrGarden GKM Grudziądz. Trzymające w napięciu od początku do końca spotkanie ostatecznie nie wyłoniło lepszej drużyny. Sebastian Ułamek pojawił się na torze w trzech biegach ...

więcej »»
Włókniarz wygrywa ze Stalą

W zaległym meczu PGE Ekstraligi, drużyna Włókniarza Vitroszlif Crossfit Częstochowa pokonała na własnym torze Cash Broker Stalą Gorzów 46:44. Sebastian Ułamek w tym spotkaniu pojawił się na torze w czterech biegach zdobywając 1 punkt.


więcej »»
Wysoka przegrana w Lesznie

Pewnym zwycięstwem Fogo Unii Leszno nad Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa w stosunku 57:33 zakończył się niedzielny mecz IX rundy PGE Ekstraligi. Sebastian Ułamek wystąpił w tym spotkaniu w pięciu biegach zdobywając 7 punktów.


więcej »»
Kolejny dobry mecz, ale porażka w Rybniku

W niedzielny wieczór odbył się mecz VIII rundy PGE Ekstraligi pomiędzy ROW-em Rybnik a Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa. Gospodarze pokonali przyjezdnych 49:41. Sebastian w tym meczu wystąpił w pięciu biegach zdobywając 10 punktów.


więcej »»
Dobry występ i wygrana z Get Well

W zaległym meczu V kolejki PGE Ekstraligii, Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa pokonał na własnym torze Get Well Toruń 52:38. Sebastian Ułamek wystąpił w pięciu biegach zdobywając 7 punktów z bonusem. Już w niedzielę Włókniarz podejmie na ...

więcej »»
  Dalej »
     sponsorzy

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

     współpraca